Ch., Jr. Ch. Camaro, Cedrik, Bubba

2013

 

V roce 2013 se s Camarkem vypravíme na první výstavu na Mezinárodní výstavu do Českých Budějovic, 31. 3. 2013.  Camarek bude ve třídě otevřené.

Naše letos druhá výstava bude Hlubocká krajská výstava psů v ATC Křivonoska, 20. 4. 2013. Camarek bude opět ve třídě otevřené.

Na další výstavu vyrazíme na sever naší republiky do Mladé Boleslavi na Národní výstavu, která se koná 25.8.2013 - Camarek bude opět ve třídě otevřené.

 

Naše letos asi poslední výstava bude druhá DOUBLE Mezinárodní výstava psů všech plemen ve dnech 2. - 3. 11. 2013 na Pražském výstavišti v Letňanech. Camča opět ve třídě otevřené. Zúčastníme se pouze v neděli 3.11. 2013.

Další výstavy jsou v plánu a včas zveřejníme naší případnou účast.

DOUBLE CACIB PRAHA 3. 11. 2013

JrCH. CAMARO

posuzoval: Kukla Ladislav CZ

třída: otevřená

známka: V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

CAMAREK TÍM SPLNIL PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU ČESKÝ ŠAMPION!!!

fotky: https://helenamikova.rajce.idnes.cz/MVP_Praha_3._11._2013/

 

 

NVP Mladá Boleslav 25. 8. 2013

JrCH. CAMARO

posuzoval: Havelka Tibor SK (v propozicích uveden Matyáš SK) :-((

třída: otevřená

známka: VD1

Jako je v naší krásné zemi zvykem, změnili nám rozhodčího, aniž by to kdekoliv napsali. Jela jsem pro posudek k panu Matyášovi SK, ještě jsme na něm nebyli, tak mě zajímalo jeho posuzování, jaké bylo moje překvapení, když jsem po vyzvednutí čísla v kruhu na procházce po areálu potkala pana Tibora Havelku a on povídá: "vy máte kruh támhle".?? Odpověděla jsem mu, že to vím a nechápala, proč mi to říká, když nás vůbec neposuzuje, ale to byla pouze moje naivní domněnka. V kruhu překvapil nejen mě opravdu pan Havelka. Po vyzvednutí katalogu jsem si přečetla, že je před námi v kruhu pět plemen, dvě z těchto plemen vystavovali ale úplně v jiném kruhu, na tabuli u našeho kruhu žádný rozpis plemen nebyl a slečna zapisovatelka psala na tabuli pouze čísla a k nim dopisovala známky :-(; tudíž jsme šli na řadu o dost dřív než jsme předpokládali a někteří to málem nestihli, velký dík patří Máje a Standovi, že pro procházející se doběhli a tím všichni z našeho plemene vystavování stihli, ale letošní organizace má u mě veliké mínus.

 

IX. Hlubocká krajská výstava 20. 4. 2013

JrCH. CAMARO

posuzoval: Beradze Iuza

třída: otevřená

známka: V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Po mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích jsem doufala, že už aspoň nebudeme mrznout a ťapat v hlubokém sněhu. To se mi splnilo, ale bylo po dešti a přes den jen 8 stupňů, takže všude celkem bahno a zima. Posuzovat nás měl pan Němec Josef, z nějakého důvodu nakonec náš kruh posuzoval pan Beradze. Každému pejskovi zkontroloval sám zuby a vždy pejska pohladil, byl moc milý. Camarek získal ocenění Krajský vítěz a jen o vlásek mu uniklo třetí místo v závěrečných soutěžích, ve skupině FCI II skončil na bramborové příčce.

 

 

MVP České Budějovice 31. 3. 2013

JrCH. CAMARO

posuzoval: Vondrouš Otakar CZ

třída: otevřená

známka: V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

 

První ranní pohled z okna potvrdil předpověď, která zněla: přes noc napadne v jižních čechách až 20cm sněhu :-(. Kruh jsme měli venku, tudíž jsem jela na výstavu s obavou, že nastydneme. Naštěstí nás nakonec dali do haly, kde ale bohužel netopili, takže jsem celou výstavu absolvovala v kabátu. Samotné vystavování začalo přibližně o půl hodiny déle, než mělo, takže jsme do kruhu šli po desáté hodině, pan rozhodčí posuzoval rychle, ale řekla bych, že objektivně. V každém případě dal na dobré předvedení a Camarek získal titul BOB - nejlepší jedinec plemene opravdu zaslouženě. Předvedl se krásně a já jsem byla nadšená. Jeho klidná povaha je na výstavách důležitým faktorem úspěchu. Nebyl to dnes úspěch jen náš, ale celé chovatelské stanice Zahrada snů, odkud náš Camarek pochází, protože titul BOB  získal i entlebušský salašnický pes Arlek ze stejné chovatelské stanice. Myslím, že se málokdy stane, aby jedna chovatelská stanice získala na mezinárodní výstavě nejvyšší titul u dvou plemen. Začali jsme letos obrovským úspěchem, tak nám to snad vydrží, až na to chumelení a zimu v halách to bylo fajn, ráda jsem viděla opět po čase všechny známé a pan Vondrouš nešetřil tituly, takže dnes mohl být téměř každý spokojen.

fotky zde: https://helenamikova.rajce.idnes.cz/MVP_C.B._31.3.2013/

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode