Ch., Jr. Ch. Camaro, Cedrik, Bubba

2012

 

V roce 2012 začneme výstavou zcela ojedinělou a to Mezinárodní Duo CACIBem ČMKU v Brně, konané ve dnech 4.-5. 2. 2012.  Na výstavu je přihlášen jen Camarek a to v obou dnech do mezitřídy. Cedriček vzhledem k letošním zdravotním problémům výstavy prozatím vynechá. Druhá výstava bude Národní výstava v Klatovech 1.července a zatím poslední letos plánovaná bude Speciální výstava KŠSP v Zárybničné Lhotě u Tábora 22. 9. ; Začínám uvažovat ještě o podzimní Mezinárodní výstavě v Č. Budějovicích, takže uvidíme, která bude letos ta poslední :-) .

 

Speciální výstava KŠSP Zárybničná Lhota u Tábora 22. 9. 2012

Camaro

Posuzoval: Hořák Karel CZ

třída: otevřená

známka: V2, res. CAC

 

Výstava dopadla letos stejně jako vloni, tzn. Camarek se umístil na krásném druhém místě a získal známku výborný 2 a titul res. CAC. Pan rozhodčí byl ve formě, takže bylo veselo. :-( Spousta z nás si vyslechla komentáře k vystavování a k nemožným psům. :-( Plno jich bylo tlustých jako prase a dost zase hubených, apod. Počasí se nám moc nevydařilo, ale pršet začalo až po našem svodu plemeníků, kterého se s námi zůčastnil ještě Buick se svou paničkou a Dorel...se svou paničkou. Těšíme se na příští rok. Letos byla účast nejhojnějnější, co se appllíků i entlíků týče. Vystavování trvalo i díky důkladné prohlídce pana rozhodčího do odpoledních hodin. Na výstavě se pohyboval pan Novotný, který dělá samolepky, klíčenky a jiné upomínkové předměty s motivy psů. Požádal nás, zda by si mohl vyfotit našeho hnědého appllíčka a rovnou udělal pár fotek i s Cedričkem. Těšíme na samolepky a jiné věci s našimi raplíky. Fotky doplníme později.

Foto zde: https://helenamikova.rajce.idnes.cz/Specialni_vystava_Zarybnicna_Lhota_22.9.2012/

 

Národní výstava psů Klatovy 1. 7. 2012

Camaro

Posuzoval: Ovesná Božena CZ

třída: otevřená

známka: V1, CAC

 

Dnes jsme poprvé navštívili výstavu v Klatovech, chválím pořadatele, vše probíhalo jak mělo. Šli jsme na řadu jako první a už po deváté ráno bylo téměř třicet stupňů. Psi se loudali a co chvíli tahali do nejbližšího stínu a vypadali, že už nikdy nevstanou.  Camarek byl ve třídě s bratrem Blackiem, za námi šla malá dorostenkyně Heidynka Sijambo a nakonec fenka, kterou jsme viděli poprvé a zistili, že od nás bydlí skoro za lesem. Všichni pejsci dostali výbornou, Camarek titul, Blackie res. titul, psí dorostenkyně je velmi nadějná a appllí dáma Jilly také dostala CAC. Bohužel ani jeden psík - ať už vzhledem, či chováním paní Ovesnou neuchvátil natolik, aby udělila i další tituly. Národní vítěz a BOB tedy zůstaly appllíkům tentokrát zapovězeny. I tak se nám tam moc líbilo. Chtěla jsem počkat na posuzování entlíků, ale jelikož před nimi vystavovali berňáci, tak jsem to v poledne u 46tého chlupatého salašníka zabalila a jela domů. Klatovy jsou vždy v růžové, za barevný doplněk v této barvě vás odmění dárečkem. Já měla růžové šaty a dostali jsme krásnou nerezovou misku. Snad se tam ještě podíváme....:-)

 

Fotky z výstavy : https://helenamikova.rajce.idnes.cz/NVP_KLATOVY_1.7.2012/

 

 

MVP Duo CACIB ČMKU Brno 4. - 5. 2. 2012

Camaro

Sobota                                                                 Neděle

Posuzoval: Juutilainen Saija F                                Posuzoval: Inzoli Massimo I

třída: mezitřída                                                    třída: mezitřída                                          

známka: V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB          známka: V1, CAC, res.CACIB

 

 

Camarek v předešlých výstavách získal dva CAJCe a proto jsme s napětím čekali, jestli  mu v sobotu paní rozhodčí z Finska udělí třetí potřebný titul CAC, k naší radosti ho dostal a tím získal titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION. Ze srdce mu gratulujeme, rozhodčím se líbí, jistě i kvůli jeho velmi milé povaze, v sobotním posudku má od paní Finské rozhodčí napsáno Happy temperament :-). Nedělnímu panu rozhodčímu z Itálie se Camarek taky velmi líbil, res. CACIB dostal i kvůli mé nemocné noze a tudíž i horšímu pohybu, ale i tak máme z obou výsledků velikou radost.  

Video z nedělního předvedení zde: https://www.stream.cz/uservideo/660492-duo-cacib-brno-5-2-2012-appenzellsky-salasnicky-pes

Fotky:     https://helenamikova.rajce.idnes.cz/Duo_CACIB_Brno_4.-5.2.2012/

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode